Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Dual

Материалы пользователя

  • Загружено 11203 файла
  • Написано 105 постов
  • Внесено 1584 предложения
  • Создана 1 тема

Комментарии

в профиле Dual #
в профиле Dual #
в профиле Dual #
Габен 90% верояиности
Только одно фото?
в профиле Dual #
в профиле Dual #
в профиле Dual #
Https://drive.google.com/open?id=1Hof2Xerz-Y0QRUM8f54GX-pcIrax1Uuo
в профиле Dual #
Тут
в профиле Dual #
Дякую за передані бали і ромашку, і Михайлик дякує за ведмедика!
в профиле Dual #
На все добре
в профиле Dual #
1
в профиле Dual #
Здравствуйте, скачал Веллера "Наш хан и князь", все три части. Не могли бы Вы проверить, куда делись фрагменты №59 и №134, которые на стыке томов и были ли они вообще? Книгу уже прослушал, по ощущениям 59 должен быть точно. Заранее благодарю.
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Здравствуйте! У Вас нет книги Фергюсон Л. У., Гервин Р. Лечение миофасциальной боли ?
в профиле Dual #
УЖЕ НЕ НАДО, НАШЁЛ Фергюсон.
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Опять не работает телефон)
в профиле Dual #
Спасибо большое за баллы!
в профиле Dual #
в профиле Dual #
Навзаєм дякую!
в профиле Dual #
Спасибо Вам за подарок, мне очень приятно)) Пусть сбываются Ваши мечты!
в профиле Dual #
Спасибо большое
в профиле Dual #
Спасибо! 🙂
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Вітаю з Днем Незалежності України!
в профиле Dual #
Слава Україні!
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
18. Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг надається шляхом перерахування коштів на рахунки управителів багатоквартирного будинку, а також на рахунки виконавців комунальних послуг.
Житлова субсидія на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком надається шляхом перерахування коштів за мешканців, які проживають у будинку, де створено об’єднання, і яким призначено субсидію, на рахунок об’єднання в банківській установі, яке зараховує ці кошти на особові рахунки мешканців, зменшуючи на суму житлової субсидії розмір їх внесків/платежів.
Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива надається шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, в банківській установі чи виплачується йому готівкою відділеннями поштового зв’язку.
Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.
Сума житлової субсидії, яка не використана домогосподарством внаслідок економії, зараховується управителем, об’єднанням, виконавцем комунальної послуги на наступні розрахункові періоди протягом сезону, в якому призначено житлову субсидію, як оплата таких послуг та/або витрат на управління багатоквартирним будинком.
Управитель, об’єднання, виконавець комунальної послуги зобов’язані щомісяця зазначати у платіжних документах одержувачів житлової субсидії суму переплати.
Після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії повертається управителем, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.
До 1 червня поточного календарного року виконавці комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу, з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, об’єднання повідомляють структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про наявність у домогосподарств невикористаної внаслідок економії енергоресурсів житлової субсидії. Така інформація із зазначенням суми невикористаної житлової субсидії за кожним домогосподарством надається у вигляді списків у паперовому та електронному вигляді.
До 1 липня поточного року структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє отримувачам житлової субсидії про належні їм виплати, їх розмір та порядок отримання.
Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1 вересня поточного календарного року громадяни звертаються з відповідною заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.
На підставі поданих заяв структурні підрозділи з питань соціального захисту населення протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону виплачують громадянам кошти невикористаної житлової субсидії в такому порядку:
мешканцям міст обласного значення - через особові рахунки в банківських установах;
мешканцям сіл, селищ, міст (крім міст обласного значення) - через особові рахунки в банківських установах або відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”.
За рішенням комісії строк подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року.
У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу або постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон.
пункт 18
ПОСТАНОВА КМу
від 21 жовтня 1995 р. № 848
Київ
Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
[/b]
в профиле Dual #
Расчет монетизации Текст ссылки
в профиле Dual #
Роз"яснення Текст ссылки
в профиле Dual #
Субсидія Текст ссылки
в профиле Dual #
Вы куда пропали?
в профиле Dual #
Опять "поза зоною"
в профиле Dual #
Може Вас потішу, тепер 16 соціотипів можна вивчити в Києві за 16 занять по 30 хвилин:) Все, їду до Києва!
"Друзі, у нас чудові новини!
З 14 березня 2018 року у нас стартує перший курс з практичної соціоніки для HR!
Соціоніка для HR - 16 30-хвилинних лекцій, що підвищать вашу кваліфікацію hr-а до рівня експерта за максимально короткий час. Вже за кілька тижнів ви зможете точно і об’єктивно визначати тип людини, одразу бачити слабкі та сильні сторони. прогнозувати її поведінку.
Щосереди, з 13:00 по 14:00, Олена Літвішко, тренер міжнародного рівня, пояснює базові принципи соціоніки, правила визначення психо- та соціотипу, і дає детальний опис кожного з них. 1 лекція = розбір 1 типу.
Ви можете взяти участь вживу - просто завітайте на обід до Freud House.
Також ви можете переглянути лекцію онлайн(для цього просто зареєструйтеся за нижче, і ми надішлемо вам посилання для перегляду).
Ви
+ чітко визначите об’єктивні критерії оцінки типу,
+ навчитеся оцінювати можливість успіху/неуспіху кандидата на посаді, на яку претендує
+ зрозумієте, як розподіляти людський капітал безпосередньо під час роботи
+ зможете постійно підтримувати мотивацію працівників, знаходячи індивідуальний підхід до кожного
+ будете відрізняти правду від домислів у резюме
+ отримаєте необхідні знання, щоб свідомо сформувати ефективну та продуктивну команду
Зареєструйтеся на живу чи на онлайн-версію, щоб провести обід корисно і смачно.) Кількість місць обмежена об’ємом зали, тож, будь ласка. не чекайте останнього моменту.
Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/Y5LEvES0r9fIYdLv2
Якщо у вас виникнуть питання, телефонуйте 063 979 2394 або пишіть Рolina Dudnik (https://www.facebook.com/polina.dudnik.96)"
в профиле Dual #
Это Букалов выпендривается, организовывает себе подзаработки, чтобы его молодежь натаскивала совсем зеленых.
Я таких "натасканных" уже встречал. Убеждены что будут готовить национальную элиту... :)
Это когда дураки становятся дипломированными дурнями.
Ничего кроме несогласованных цитат в них нет...
Рекомендую от таковых дистанцироваться. Психологически.
Дурь - она ведь заразна!
P. S. Обожаю утверждающих, что их интеллект выше среднего. Ведь середина не на 50% находится, на 91% (все кто выше второго уровня интеллекта). Соционика рассчитана на 2 интеллектуальный уровень. Все кто на 3 ур. - все соционические законы давно уже на практике познали.
в профиле Dual #
Ищи Человека!
Таковых, понимающих, не часто встретишь, но это повод для серьезного информационного обмена и продолжения роста. Интеллектуального.
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Це відео з Андрієм Баумейстером (інтуїт-інтроверт, рухи руками дуже плавні - це етика?) і Олегом Хомою в Арестовича, про яке Вам говорила
в профиле Dual #
Так, наявність етики (будь-якої) рухливість тіла гармонізує.
Одначе, БС вповільнює і гармонізує рухи (під особливим їхнім самоконтролем) але лише на початку, в період активного збору інформації, надалі, в дії, потрібно очікувати від них енергетичного спалаху, на зразок взриву. Слід очікувати поведінку від агресії до старання принести задоволення.
Тобто відбувається активна екстравертизація аж до агрессії: БС+Е=ЧС. Це потреба конкурентоздібності у БС-ків. Навіть в агресивному стані їхні рухи продовжують бути скоординованими і точними.
Серед "своїх" в конкуренції потреби немає, енергетичних спалахів не відбувається і агресивності теж немає, але є притік енергії, коли вони не знаходять собі місця в запопадливості, старанні угодити, створити у партнера відчуття задоволення.
"Плавність рухів" — свідчить виключно про відсутність інтуїції.
P. S. Під час своєї діяльності, зустрівши БС, внушав їм що не конкурент їхній, тим самим різко знижував їхню агресивність і викликав в них біжання допомогти і привітного ставлення.
в профиле Dual #
""Плавність рухів" — свідчить виключно про відсутність інтуїції." - то виходить, що Андрій ще й не інтуїт, а як тоді вся ця витягнутість, і нестійка рівновага і довгі пальці і шия і взагалі не від "тут і зараз"?
в профиле Dual #
Читай нижче, від 9 березня: рухи не плавні, а сповільнені і контрольовані. Але контроль не суцільний, а частковий, бо суцільний контроль тіла — це логіка + сенсорика.
в профиле Dual #
"Плавність рухів" — це гармонія і скоординованість.
В відео такої нема!
Там рухи сповільнені (інтроверсія, принцип гальмування) і нескоординовані (інтуїція), т.зв. рухливість богомола — рухи сповільнені, із завмираннями, і з хапливими діями. Коли хтось говорить (діє), то він зовсім не рухається. Складає руці (сенсорик завжди щось поправляє чи руки потирає).
Ти сплутала сповільнення процессів діяльності психіки з плавністю.
в профиле Dual #
А тут Ви пишете, що все-таки Андрій інтуїт "Там рухи сповільнені (інтроверсія, принцип гальмування) і нескоординовані (інтуїція)".
в профиле Dual #
Неуважно читала, сплутала основну інформацію з другорядною. Як етик.
"рухи руками дуже плавні" — ти так сприйняла ту візуальну інформацію.
Насправді: "Там рухи сповільнені (інтроверсія, принцип гальмування) і нескоординовані (інтуїція)", а плавністю ти обізвала сповільненість (заторможеність).
Він боїться рухатися всім тілом (слабка сенсорика у інтуїта), сповільнено (інтроверсія) рухає лише кінцівками, рухи контрольовані (логіка, котра не здатна контрольювати все тіло, лише частково!)
Логічні інтуїти здатні гарно писати, але повинні робити то дуже повільно і старанно, контролюючи власну руку. Саме вони гарно і талановито малюють китайські ієрогліфи, а у сенсориків вони геть всі стандартні (як кліше).
в профиле Dual #
Зрозуміла, дякую за відповідь.
в профиле Dual #
Мова — це способи (не методи!) кодування-декодування інфолрмації.
Пани 2 рівня інтелекту пробують з'ясувати 3 рівень Канта. Для Андрія це своя квадра — ламінарна, плавна подача інфи. Для решти — чужа. Вони постійно смикаються і переривають висказування не своїх думок (різка і уривчаста подача інформації, а тіло нестабілізоване, не знаходить комфортної і зручної пози).
Характерний для Драйзера антураж, навіть якщо не чути і не бачити його самого — бібліотека, самі обкладинки книг (не за сенсом підбір, а за кольоровою гаммою підбірка). Стиль Драйзера-секретаря — компілятора чужих думок. Він не філософ. Багато чужих думок і цитат.
Філософ — це інтуїтивний логік, коли логіка на службі у інтуїції.
У Канта інтуїція на службі у логіки, тобто систематизація філософських законів, а не творіння їх самих. Але розуміння тих законів повне, а не часткове.
в профиле Dual #
"Пани 2 рівня інтелекту пробують з'ясувати 3 рівень Канта." :) втішили, дякую!
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Спасибо!)
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
У Вас телефон "поза зоною"
в профиле Dual #
Не зарядил вовремя...
в профиле Dual #
Телефон поза
зоною
в профиле Dual #
Да шо ж єто такое. Опять телефон "поза зоною"
в профиле Dual #
))
в профиле Dual #
Увы! — интуит-растяпа... :(
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Подскажите пожалуйста, где еще Вы выкладывает фаилы по гомеопатии? И те которые тут забанены? Спасибо
в профиле Dual #
Например тут.
в профиле Dual #
Форум отключен :( Может у Вас есть книги Шмидт Пьера, и книги изданные Гомеопатической книгой?
в профиле Dual #
Работает.
Шмидта выложу.
"Гомеопатической книги" — много, что именно?
в профиле Dual #
Прошу у вас и для себя ). Сегодня скачала у вас Ганемана и безумно благодарна вам за этот файл! У вас есть еще что-нибудь от этого автора? Интересуют файлы на русском и немецком языках. Благодарю!
в профиле Dual #
Спасибо большое. Очень приятно
в профиле Dual #
Очень приятно, благодарю Вас
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Благодарю за подарок! Удачного вечера!
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Татьянин день. На всякий случай поздравлю и Вас.
в профиле Dual #
Спасибо за подарок. Как-раз вовремя.
в профиле Dual #
Спасибо!
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Огромное спасибо за подарок!) С ПРАЗДНИКАМИ Вас! всех благ!
в профиле Dual #
С Новым Годом! С опозданием выражаю благодарность за подаренные мне баллы. Редко заглядывал на сайт и, к своему стыду, только сейчас заметил Ваш подарок. Но поблагодарить лучше поздно, чем никогда.
в профиле Dual #
=
в профиле Dual #
Спасибо.
в профиле Dual #
Аушра. Запис тут
Текст тут http://psylike.com/stati/osnovy-teori/aushra-metabolizm.html
"Теперь так: здесь мы столкнёмся с некоторыми социальными проблемами. Слишком большое деторождение требует ранних смертей. Нужно освободить плацдарм. И есть ещё второй элемент: людям нужны определённые условия. Общество должно быть иерархизировано по объёму психики. Если общество не иерархизировано, оказывается:
Если психика большая, у человека тонкие потребности и отсутствие эгоизма. Если психика маленькая и находится рядом с крупной психикой, у неё пробуждаются звериные страсти: «Ему всё легко идёт. Он дурак, а всё легко идёт. Так давай съедим. Он же дурак, не понимает, что имеет». Понимаете, я больна. С тех пор, как я вышла замуж, я больна, больна и больна. Отчего? Он съедает мою жизнь. Каждый день портит мои нервы. Вот что он зарабатывает? Вы спросите у него: что он зарабатывает? И вы понимаете, вот так более мелкое существо вцепляется в более крупное. «Ведь я женщина…» Понимаете, что такое женщина? Женщина – это тонкий мир, это понимание чувств человека. А он кто? Вот так. Он не понимает! Он же снова придёт с работы со скрюченным лицом, как будто голоден, а кто ему жрать не даёт?
Это, извините, опыт моих последних десяти лет психоанализа. Я была уверена, что эти мужчины живут счастливой и радостной жизнью, что это только мы, женщины притеснены («это нельзя», «это запрещено», «это некрасиво»)… Оказалось, что это не совсем так, что всё дело в разности психик. У моей матери психика была меньше моей, она меня съедала. У сестры меньше – съедала. У отца была нормальная крупная психика, ни он не мешал мне, ни я ему, мы могли быть друзьями. Малый съедает большого, если живёт под его локтем. И малый никогда не видит настоящую жизнь, если живёт под локтем большого. Он непонятный. С одной стороны ему всё легко даётся, а потом рано подыхает – «жить не умел» и т.п. «Но так надо уметь жить!» Вот я умею жить, никогда не перенапрягаюсь. Примерно так.
И когда видишь какого-нибудь больного руководителя крупного государства, и когда имеешь возможность проверить, почему у него была такая-то линия, оказывается: вот в это время жены в городе не было. И как только переселилась жена в место его нового поселения, так он съехал — совсем. И по сути дела стал предателем государства. (38:52)"
Що означає "психика большая", "психика маленькая"? - рівень інтелекту, наповненість своїх квадральних чи неквадральних функцій, спеціалізація чи універсалізація чи що?
"Если я имею тип Гамлета от матери, так я понимаю Гамлета и не спутаю его ни с кем. Если я имею от брата тип Максима или кусок его, так что мне путать Максима? Я не всегда его понимаю в поведении, но постепенно растёшь, приобретаешь… Если ты узнал его программу, ты её приобрёл и сам кое-где их используешь.
Теперь нетрудно доказать, что количество интегральных сфер делает полезность человека. И также количество типов. Человек, который имеет много типов, способен организовать. Человек, который имеет большой, высокий интеграл, способен организовать. А этим нужно расти – и всё. А по сути, всем надо расти."
в профиле Dual #
Да, это об интеллектуальных уровнях и об осознании иных социотипов в зависимости от собственного интеллектуального уровня.
Когда с Аушрой слегка общался, в конце 90-х, различал 4 уровня интеллекта, потом пришел к убеждению что их семь. Типа 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2 и 4.
Как иррационал она превратно воспринимает нападки плебса. Плебс не "съедает", а цепляется-хватается за интеллектуала более высокого уровня, навешивая на него собственные проблемы. Придирки и нападки более низкоуровневого не цель чтобы ранить психику и портить здоровье человеку более высокого уровня, но средство. Средство чтобы принудить высокоуровневого решать его собственные, шкурные проблемы. "Ты же можешь, а я так слаб, болен, измучен лекарствами, бытовухой, которую так мало (даже в случае если поровну!) хочешь мне помогать исполнять".
Это в случае если различие в уровнях не более единицы.
Если различия составляет два и более уровней, то наступает период конфликтов и разводов. Это когда третий наезжает на первый, а второй завистливо нападает на четвертый. Компенсация бывает исключительно материальной.
Все уровни до третьего способны решать только шкурные задачи и проблемы и, совершенно не подготовлены к разрешениям социальных проблем. Таковых мы обильно наблюдаем в Верховной Раде: многоговорящих, многообещающих и послушно исполняющих чужие указания — обладателей двух задниц (как сверху, так и снизу — визуально это очень даже заметно, буквально через пару месяцев народного кормления по мордам лица).
Интертипные отношения тоже подразумевают различную степень недопониманий, однако, интеллектуальный рост способствует сглаживанию этих конфликтов. Буквально: более высокуровневый осознает и без нужды на то избегает конфликтных ситуаций, в то время как низкоуровневый упирается в них рогом. Кроме того, осознанный конфликт более высокоуровневого всегда оказывается наперед подготовленным и соответственным образом аргументированным. А низкоуровневые в конфликтных ситуациях: иррационалы — истерят, а рационалы — зацикливаются, впадают в шизуху.
в профиле Dual #
И еще одно замечание на счет интеллектуалов.
"тонкие потребности и отсутствие эгоизма"
Эгоизм у них присутствует даже в большей мере, чем у низкоуровневых. Однако, они самостоятельно решают свои более тонкие потребности, а проблемы решают по мере их поступления. А низкоуровневые, будучи не столь требовательными в своих потребностях, склонны к нагромождению собственных проблем, делая их неразрешимыми завалами.
С другой стороны, это дермецо из неразрешимых проблем, которое низкоуровневым прийдется пожирать большой ложкой, способствует росту интеллекта.
Единственно допустимая помощь высокоуровневых низкоуровневым пожирателям собственного дерьма возможна как вербальная. Браться разгребать чужие "авгиевы конюшни" — это опасность утонуть в дерьме низкоуровневых. Такая помощь будет только способствовать усилению дерьмопроизводства...
в профиле Dual #
)
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Спасибо за подарок!
в профиле Dual #
СПАСИБО БОЛЬШОЕ. Алексей
в профиле Dual #
Юнг у відповідь на питання, чи вірить він в Бога: "Я знаю. Я не потребую вірити. Я знаю" (7:48 "I know. I don't need to believe. I know.")
в профиле Dual #
Дякую!
———————
І все ж таки справді Фройд, а не Фрейд!
Його соціотип остаточно було визначено лише після доступу до його листів (саме там були його правдиві думки, а не в тому що він говорив і з себе корчив). Лише Робіки настільки сміливі що говорять в що вірять то про що думають...
Чому саме діти священників, в ті часи, більше тягнулися до знань?
Взірець Робіка, обожнювача процесів мислення.
Логічний інтуїт визнає нестачу почуттів (емоцій) і сенсорики.
Тіло — фізичне творіння (не створіння!), а психіка метафізична.
в профиле Dual #
Http://rgho.st/7rBf8MxtT
в профиле Dual #
Спасибо!:)
в профиле Dual #
СПАСИБО :)
в профиле Dual #
Благодарю!
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Спасибо, очень приятно!
в профиле Dual #
Огромное спасибо за баллы!
в профиле Dual #
-
в профиле Dual #
Спасибо за баллы, использую их для скачивания художественных книг!
В этом разделе нет комментариев.