Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Силенко Л. Мага Віра

  • Файл формата pdf
  • размером 8,61 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Силенко Л. Мага Віра
Видання Об’єднання Синів і Дочок України Рідної Української Національної Віри, 1979. - 1393 c.
«Мага Віра» — фундаментальна праця українського філософа Лева Силенка (США) — лідера руху за утвердження серед українців Рідної Української Національної Віри. Книга видана українською мовою у Нью-Йорку 1979 року на 1427-ми сторінках. Написанню великої праці передували численні багаторічні поїздки Силенка тими країнами й краями, де мешкали «стародавні українські племена» оріїв, пелазгів, укрів (Індія, Іран, Палестина, Мала Азія, Італія, Греція, Західна Європа та ін.).
«Мага Віра» — праця енциклопедична, багатопланова й широкомасштабна за змістом, проста й доступна за формою.
Язичницьку (сонцепоклонницьку) українську національну віру автор подає в контексті історії України з найдавніших часів до наших днів. На широкому історіографічному, архівному та археологічному матеріалі розповідається про утворення і розвиток на степових обширах від Прикарпаття до Дніпра країни Орачів — Стародавньої Оріани, що є першоназвою України (V—IV тис. до н. е.).
Автор доводить, що саме Україна-Оріана є колискою людської цивілізації (тут начебто вперше приручено коня, винайдено колесо і плуг, прокладено першу борозну, спечено першу хлібину, тут складено першу у світі — «трипільську» — абетку). Численними фактами Силенко стверджує відому наукову концепцію про те, що Оріана-Україна є Праматір'ю всіх індоєвропейських народів, а давня українська мова (санскрит) — є основою, першоджерелом всіх індоєвропейських мов.
Автор використовує досягнення світової історіографічної та археологічної науки, зокрема — праці американського археолога Вальтера Суллівана, який стверджує, що колесо винайшли трипільці, а коні «вперше були приручені в степах України за 4350 років до народження Христа».
У книзі простежується історичний, місіонерський шлях стародавніх українців-оріїв, що несли хліборобську культуру в світи за такими напрямками: Оріана (Україна) — Індія — Китай -Вавилон (Месопотамія) — Єгипет — Палестина — острів Крит — Гіттія (територія сучасної Туреччини) — Балкани — Італія — Греція — Ацтеки -Перуани — Західна Європа.
Велику увагу автор-шумеролог приділив переселенню оріан до Міжріччя. «Сумеріани (шумери), — зазначає Силенко, — перші цивілізовані люди на землі, прийшли на родючі долини Тигру і Єфрату 5300 років тому і перетворили Месопотамію в Едем (рай).»
«Сумеріани перші у світі люди, які для своїх дітей створили школу», — пише Лев Силенко. І додає: "Учні вивчали (уміймо відчути, що ці школи були п'ять тисяч років тому!) математику, географію, астрономію, зоологію, мінералогію, граматику.
Силенко вперше в історичній науці, спираючись на наукові джерела, доводить, що відомі й «загадкові» племена гіттітів і гиксосів є давньоукраїнськими племенами. Йдеться, зокрема, і про те, що гиксоси «більш як століття володіли Єгиптом» (фараон Шишак та ін.) а потім перейшли до Палестини. При цьому Силенко посилається, зокрема, на працю американського вченого Джона Вільсона «Культура Стародавнього Єгипту», де йдеться про гиксосів: «Гиксоси, мирно вийшовши з Єгипту, розбудували місто Єрусалим десь за 500 років перед вторгненням жидів до Ханаану. Ханаани звали гиксосів „русами. Ці руси збудували селище Русаса-лем, тобто „Русів постій. З назви Русасалем постало -Єрусалим».
Використовує Силенко і замовчувану певними колами вчених книгу ізраїльського археолога Емма-нуела Анаті «Palestine before the Hebrews» («Палестина перед чебреями», Лондон, 1964), де йдеться про те, що в Палестині знайдені гиксоські могили, в яких виявлено такі керамічні вироби, які тотожні кераміці Трипілля.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация