Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Марченко М.І. Українська історіографія з давніх часів до середини XIX ст

  • Файл формата pdf
  • размером 119,53 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Марченко М.І. Українська історіографія з давніх часів до середини XIX ст
К., 1959. - 259 с.
У книзі висвітлені головні напрямки і творчість видатних представників історичної науки на Україні в період феодально-кріпосницької епохи. Праця складається з двох частин. У першій частині розглядаються історичні знання в стародавній Русі (11-12 ст.) та в українських землях в період ліквідації південних феодальних князівств і за часів литовсько-польського панування, українська історіографія часів визвольної війни і боротьби за возєднання України з Росією (від 1648 р. до кінця 17 ст.) до кінця 18 ст.
Друга частина книги присвячена українській історіографії в період розкладу кріпосницьких відносин і розвитку капіталізму (кінець 18 і перша половина 19 ст.).
Зміст
Вступ
Історичні знання в Стародавній Русі (XI— XII століття)
Історичні знання в українських землях у період ліквідації південних феодальних князівств та за часів литовсько-польського панування
Українська історіографія часів визвольної війни і боротьби за возз’єднання України з Росією (від 1648 р. до кінця XVII ст.)
Українська історіографія XVIII ст.
Українська історіографія в період розкладу кріпосницьких відносин і розвитку капіталізму (кінець XVIII і перша половина XIX століття)
Початок науково-критичного дослідження історії України. М. О. Максимович
Бібліографія
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация