Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Коен Дж., Езер Т., МакАдамс П., Мілоф М. (ред). Охорона здоров’я та права людини: ресурсний посібник

  • Файл формата pdf
  • размером 4,02 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Коен Дж., Езер Т., МакАдамс П., Мілоф М. (ред). Охорона здоров’я та права людини: ресурсний посібник
Львів: ЛОБВ "Медицина і право", 2011 р. - 600 с. 5-те видання, доповнене. Переклад з англійської мови. За науковою редакцією (українська версія): Ірини Сенюти
Посібник «Охорона здоров’я та права людини» - нове надбання професійної спільноти України, яка цікавиться проблематикою медичного права, захисту прав людини. Це нестандартне видання, нетипове для українського читача за манерою викладу матеріалу, такий собі каталог необхідних нормативних та літературних ресурсів, яскравих прикладів практичних успіхів у галузі охорони здоров’я і прав людини, а також систематизований звід міжнародних і регіональних стандартів, прецедентів та їх тлумачень.
Ця книга – перше в Україні видання з медичного права зарубіжних країн із вкрапленням вітчизняних механізмів – має неабияке значення як для науки, так і для практики національного медичного права. Кожен розділ книги – це цілісне дослідження з окресленої тематики у заданому форматі.
У посібнику висвітлено міжнародні механізми захисту прав людини в галузі охорони здоров'я, проаналізовано міжнародні й регіональні стандарти в царині охорони здоров'я і прав людини, розкрито правозахисні й адвокаціні процедури, досліджено окремі питання забезпечення прав уразливих верств населення при наданні медичної допомоги. Наведено перелік нормативних і літературних джерел з окремої проблематики та подано інші необхідні зарубіжні і національні матеріали для належного здійснення науково-дослідницької, правозахисної і правозастосовної практик.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация