Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Янко В.М. Кримінальна відповідальність за злочини проти основ суверенітету українського народу

  • Файл формата pdf
  • размером 3,36 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Янко В.М. Кримінальна відповідальність за злочини проти основ суверенітету українського народу
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук (доктора філософії) за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право (081 – Право). — Одеський державний університет внутрішніх справ. — Сєвєродонецьк, 2018. — 132 с.
Дисертацію присвячено аналізу кримінальної відповідальності за злочини проти основ суверенітету Українського народу (статті 109, 110 КК України); у роботі висловлено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства про кримінальну відповідальність.
Кримінально-правові засади охорони основ суверенітету України та народного суверенітету законодавець закріпив у статтях 109 і 110 КК України, які встановлюють кримінальну відповідальність за вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, а отже, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Зміст зазначених заборон є усталеним протягом багатьох років, демонструючи стабільність кримінального законодавства в цій частині.
З огляду на підвищену суспільну небезпеку посягань на основи суверенітету Українського народу простежується тенденція до посилення кримінально-правових наслідків за їх учинення та обмеження можливостей для застосування некаральних заходів кримінально-правового впливу до порушників.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация