Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Антипенко В.Ф. Міжнародна кримінологія. Досвід дослідження тероризму

  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Антипенко В.Ф. Міжнародна кримінологія. Досвід дослідження тероризму
Монографія. — Одеса : Фенікс, 2011. — 320 с.
Уперше в історії кримінології обґрунтовано специфіку і необхідність виокремлення у межах цієї науки її актуальної сфери – міжнародної кримінології.
Монографія відомого юриста-міжнародника В. Ф. Антипенка ґрунтується на оцінці світових кризових процесів, що визначають криміналізацію міжнародного життя і нездатність адекватного реагування права в силу його дезорієнтованості щодо предмета регулювання.
Автор довів, що базуючись на традиційному науковому інструментарії, сформованому зважаючи на потреби національного кримінального права, кримінологія виявилась нездатною охопити своєю дослідницькою увагою глобальні фактори, що утворюють криміногенність у міжнародних взаємодіях.
Ключовим джерелом для системної наукової аргументації у роботі став дослідницький матеріал міжнародно-правової антитерористичної спрямованості, який, відбиваючи особливі асиметричні суспільні відносини з їх актуальністю, вказує на високий ступінь криміналізації міжнародного середовища.
Кримінологічне узагальнення і розвиток у роботі попередніх авторських досліджень дозволяє стверджувати про особливий предмет і систему специфічних методів, що утворюють самостійний міжнародний напрям у кримінологічній науці.
Книга може бути цікавою для вітчизняних та іноземних юристів-міжнародників, кримінологів та наукознавців, а також науковців, аспірантів і студентів профільних вузів.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация