Київ, Головне відділення УкрДГРІ, відділ комплнексних геофізичних, геохімічних та петрофізичних досліджень, 2006.
Зведена карта М 1:50 000 геохімічного прогнозу нафтогазоносності ділянки Гути-Таверівка. Таверівсько-Скворцівська площа.Карта вміщує кілька ділянок прояву класичних кільцевих («гало») геохімічних аномалій, типових для нафтогазоносних покладів на глибині. Аномалії наземної газометрії та газодебітометрії с окремими замірами температур у неглибоких свердловинах зареєстровані над структурами Південнотаверівською, Північнокадницкою, Буланівською, Кузьмичівською, Недільною (бувшою Воскресенівською).
Карта амплітуд вертикальних тектонічних голоценових (і сучасних) рухів, одержана А.В.Полівцевим і ін.. за структурою та фаціями грунтового покриву (патенти України 2003, 2005року, патент РФ 2008 року).М 1:50 000. Характерним є знаходження більшості відкритих родовищ вуглеводнів на ділянках опускань ( відставань у підняттях?), та слабких здимань амплітудою не більше +8 метрів за голоцен (+0,8 мм./рік). у прибортовій зоні це родовища Краснокутське, Сахалінське, Мар`їнське, Качалівське (східні блоки),на борту ЗАХІДНИЙ БЛОК Наріжнянського, Юліївське (центральні і північно-західні блоки), Скворцівське, Безлюдівське. в останні десятиліття до них додалися відкриті Недільне, Хорошівське, Васищівське.
Водночас на ділянках з амплітудами вертикальних рухів понад 10 м за голоцен (1мм/рік) знаходяться малі за запасами родовища Караванівське, Огульцівське, Бистре, Гостроверхівське, Платівське, Шуринське, Киянівське.Отже, спокійний режим пізньоплейстоцен-голоценових рухів (час ґрунтоутворення) статистично є ознакою сприятливих умов для збереження покладів вуглеводнів.