Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Алілуйко А.М. та інш. Практикум з теорії імовірностей та математичної статистики

  • Файл формата djvu
  • размером 2,59 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Алілуйко А.М. та інш. Практикум з теорії імовірностей та математичної статистики
Навчальний посібник. — Алілуйко А.М., Дзюбановська Н.В., Єрьоменко В.О., Мартинюк О.М., Шинкарик М.І. — Тернопіль: Тернопільський національний економічний університет ; Підручники і посібники, 2018. — 352 с.
Навчальний посібник для студентів економічних спеціальностей.
Посібник містить в конспективній формі теоретичний матеріал з основних розділів теорії імовірностей та математичної статистики, який супроводжується великою кількістю задач (в тому числі економічного змісту), наведених із розв’язками та для самостійної роботи. При цьому основний акцент робиться на алгоритмізацію розв’язування задач, а також на створення читачем цілісної уяви про зв’язки між темами і розділами та їх подальше використання.
Посібник складається з двох частин: І “Теорія імовірностей” і ІІ “Математична статистика”. Пропонований посібник є другим виданням практикуму з ТІМС. Він доповнений параграфами “Системи випадкових величин (багатовимірні випадкові величини)” та “Функція випадкових величин”.
Оновлено задачі для самостійного розв’язування та проміжного контролю знань студентів.
Кожний параграф містить теоретичний матеріал, розв’язування великої кількості різнотипових задач, а також значну кількість задач економічного спрямування для самостійної роботи.
Для студентів економічних спеціальностей ВНЗ, для економістів та осіб, котрі займаються самоосвітою.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация