Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Павловська Г.В. Українська мова

  • Файл формата djvu
  • размером 713,08 КБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Павловська Г.В. Українська мова
Навчальний посібник. — Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), 2009. — 60 с.
Містять завдання з української мови, які допоможуть студентам- іноземцям ознайомитись з історією й традиціями України та культурою інших країн, а також оволодіти науковою термінологією зі спеціальних дисциплін.
Завдання з української мови призначені для практичних занять зі студентами-іноземцями I курсу інженерних спеціальностей, складаються з двох розділів. До першого розділу увійшли ознайомчі тексти, в яких йдеться про історію й традиції України, про побут та звичаї українського народу та культуру інших країн. До кожного тексту додаються різні завдання, виконання яких дозволить студентам-іноземцям значно покращити навички читання, письма та переказу; завдання творчого характеру активізують студентів до самостійної роботи та допоможуть удосконалити мову.
До другого розділу включені тексти загальнобудівельного характеру: відомості про найбільш розповсюджені сучасні будівельні матеріали, промислове і цивільне будівництво, конструкції будівель та лексико- граматичний матеріал. Виконання вправ допоможе студентам-іноземцям подолати труднощі, які вони відчувають під час вивчення технічних дисциплін. Вивчення особливостей синтаксису науково-технічної літератури в текстах і вправах сприятиме забезпеченню не тільки розумінню, але і активному використанню синтаксичних конструкцій у мові спеціальності, допоможе розвиткові навичок читання технічної літератури українською мовою.
Мета цих завдань – акцентувати увагу іноземних студентів на морфологічних і синтаксичних мовних нормах, підвищити рівень загальномовної підготовки, практично оволодіти основами наукового стилю української мови.
Завдання для іноземних студентів I курсу інженерних спеціальностей.
Київ – столиця України
Україна
Тарас Григорович Шевченко
Цікаві сторінки з історії Української столиці. Правила етикету
З історії власних імен
Перша вища школа в Україні
Перша бібліотека на Київській Русі
Богдан Хмельницький
Паперові гроші
Коли й де виник футбол
Це почалося в Олімпії
Софійський собор в Києві
М. В. Ломоносов
Патон Євген Оскарович
Єгипетські піраміди
Глобальні проблеми людства
Вираження кваліфікації й характеристики предмета, явища
Вираження наявності й вираження наявності суб'єкта
Вираження узагальненої особи
Структура словосполучення
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация