Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Множинська Р.В., Проданюк Ф.М. Українська та зарубіжна культура

  • Файл формата djvu
  • размером 4,20 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Множинська Р.В., Проданюк Ф.М. Українська та зарубіжна культура
Навчальний посібник. – 2018. – Київ: Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД), 2018. – 396 с. – (українською та російською мовами). ISBN: 978-617-7506-23-1
Висвітлено основні етапи та процеси української та зарубіжної культури з давніх часів до сьогодення. Акцентовано увагу на розвиток освіти, науки і техніки, літератури, образо-творчого мистецтва, музики, театру та кіно. Українська культура розглядається як цілісний феномен у її нерозривному зв’язку з духовними надбаннями народів Європи і як складова частина світового культурного розвитку. Посібник рекомендований для іноземних студентів, які навчаються в КНУТД. В ньому поєднано традиційний науково-популярний виклад з художньо-образним. Автори залучили до тексту чимало фактів, які не тільки допомагають розкрити певну історичну інформацію, але й покликані викликати у студентів емоційне ставлення до прочитаного тексту. Пам’ятайте, що зміст матеріалів до розділів, які подані українською та російською мовами не ідентичний. Тому студентам рекомендовано ознайомитися з україномовним і російськомовним варіантом навчального посібника. Це дасть їм можливість отримати всебічну й грунтовну інформацію з основних проблем тієї чи іншої теми навчальної дисципліни «Українська та зарубіжна культура».
Навчальний посібник адресовано, насамперед, іноземним студентам, а також викладачам, студентам закладів вищої освіти України, усім, хто цікавиться історію вітчизняної та зарубіжної культури. Розділи у посібнику подано українською та російською мовами.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация