Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Васенок Т.М., Юрченко Н.О. Сучасні методи проектування одягу

  • Файл формата djvu
  • размером 1,93 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Васенок Т.М., Юрченко Н.О. Сучасні методи проектування одягу
Робочий зошит. – Глухів: Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка (Глухівський НПУ ім. О.Довженка), 2018. – 73 с.
У робочому зошиті викладено основні відомості про сучасні методи проектування костюма. Закладено систему орієнтирів для поетапного формування розумових дій студентів (учнів) під час оволодіння сучасними методами проектування швейних виробів.
Зміст зошиту включає три розділи, у яких викладено інформаційні блоки до тем: «Ескізування форми одягу», «Проектування верхнього одягу складних форм і фасонів», «Проектування виробів верхнього асортименту особливо складних форм і фасонів» з переліком термінів і понять та ескізів, що необхідні для засвоєння матеріалу. До кожного із розділів розроблено навчальні завдання та контролюючі блоки трьох рівнів складності. Також закладено вивчення методів формоутворення одягу: комбінаторні, модульні, деконструкційні розробки моделей курток, пальт, плащів особливо складних художніх форм. У роботі подано список рекомендованої літератури.
Видання призначене для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 015 Професійна освіта, спеціалізація 015.17 Технологія виробів легкої промисловості та учнів професійно-технічних навчальних закладів, які отримують професію кравця або закрійника швейних виробів. Може бути корисним учням 7-11 класів.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация