Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Пультер С. Вивчення творчості О. Довженка в школі

  • Файл формата pdf
  • размером 6,00 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Пультер С. Вивчення творчості О. Довженка в школі
Посібник для вчителя. — К.: Радянська школа, 1970. — 160 с. (Відсутні 19-22, 113-128 сторінки).
У книзі висвітлюється життєвий і творчий шлях видатного письменника і діяча кіномистецтва. Олександр Довженко був кінорежисером, сценаристом, письменником, художником, публіцистом водночас, працював у різних видах мистецтва. Художні й документальні фільми, кіносценарії, кіноповісті, драми, оповідання, публіцистичні статті —ось його творчий доробок.
Але в цілому все це—єдиний неповторний Довженків світ, створений мовби в один час і одним подихом. Він не мав висхідної еволюції. Все життя митець мріяв написати «велику книгу про український народ», яку назвав би «Золоті ворота». Те, що йому за тоталітарного режиму пощастило створити, можна умовно вважати такою книгою.
«Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм», —так говорив про себе Олександр Петрович Довженко, помиляючись по суті, можливо, вперше в житті. Історія розсудила по-своєму: він належить вічності, а його надбання - світовій культурі. А він — невід'ємна частка могутньої світової культури, світосяйний геній українського народу.

Вступ.
Життя у творчому злеті.
Довоєнні твори.
Творчість періоду Великої Вітчизняної війни.
"Поема про море".
"Зачарована Десна".
Основні дати життя і творчості О. Довженка.
[quote][/quote]
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация