Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Колосніченко М.В., Процик К.Л. Мода і одяг. Основи проектування та виробництва одягу

  • Файл формата pdf
  • размером 6,36 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Колосніченко М.В., Процик К.Л. Мода і одяг. Основи проектування та виробництва одягу
Навчальний посібник. — Київ: КНУТД, 2011. — 238 с.
У навчальному посібнику розmянуrо основні терміни і понятrя сфери мода і одяг, наведено класифікацію різновидів сучасного одягу, аналіз факторів, які впливають на розвиток асортименту сучасного одягу. Надано характеристику і виконано аналіз композиційно-конструктивних ознак одягу, наведено класифікації покроїв, силуетів, деталей та оздоблення сучасного одягу. Розmянуrо основні стилі сучасного одягу, проаналізовано основні різновиди швейних, трикотажних, білизняних, корсетних та інших виробів, у тому числі різновиди плечового і поясного одягу. Охарактеризовано художні системи одягу, у тому числі поняття костюм, комплект, ансамбль, гардероб. Розглянуrо етимологію і наведено визначення основних термінів, які визначають різновиди одягу, що розвивалися протягом історії моди і сформувалися у ХХ -ХХІ ст.,і розглянуrо перспективи розвитку асортименту сучасного одягу. Новизною видання є розmяд історичних назв одягу українською мовою та аналіз розвитку видів одягу у контексті українського національного костюма.
Теоретичний матеріал для повноти візуального сприйнятrя ілюстровано схемами, рисунками та фотографіями. Для успішного вивчення матеріалу наведено контрольні питання для самоперевірки. Навчальний посібник доповнено російсько-українським словником основних термінів сфери мода і одяг, а також предметним покажчиком.
Видання призначено не лише для студентів вищих і середніх навчальних закладів, які вивчають моделювання і дизайн костюма, а й для широкого кола читачів, яких цікавлять закономірності народження і розвитку моди.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация