Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Менейлюк О.І.(ред.) Сучасні технології в будівництві. (Серія Сучасне будівництво)

  • Файл формата djvu
  • размером 51,67 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Менейлюк О.І.(ред.) Сучасні технології в будівництві. (Серія Сучасне будівництво)
Менейлюк О.І., Дорофєєв В.С., Лукашенко Л.Е., Олійник Н.В., Москаленко В.І., Петровський А.Ф., Соха В.Г.
Підручник для вузів. – К: - Освіта України; Одеська державна Академія будівництва та архітектури, 2011. – 534с.: ил. – ISBN: 978–966–188–202–6
Підручник узагальнює досвід участі авторів у реалізації сучасних будівельн их проектів, а також викладання варіативної учбової дисциплін и «Сучасні технології в будівництві » в Одеській державній академії будівництва і архітектури. При роботі над ним врахований досвід використання при підготовці бакалаврів, фахівців і магістрів серії навчальних посібників, підготовлених авторами у 2005-2008 роках.
У підручнику представлені класифікації сучасних конструктивно - технологічних рішень і матеріалів для покрівельних і фасадних систем, внутрішньої обробки приміщень.
Підручник допоможе розібратися у різноманітності матеріалів і технологій, представлених на будівельному ринку. Відомості про інноваційні технології і матеріали з докладними ілюстраціями доз-волять вивчити їх сучасні особливості.
Підручник може використовуватися студентами усіх форм навчання та освітньо-кваліфікаційних рівнів за напрямками підготовки : «Будівництво » та «Архітектура», слухачами курсів підвищення кваліфікації і перекваліфікації фахівців, аспірантами і викладачами , фахівцями проектних і будівельних організацій.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация