Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Вакуленко Л.О. Основи фізичної реабілітації

  • Файл формата pdf
  • размером 9,33 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Вакуленко Л.О. Основи фізичної реабілітації
Тернопіль: ТНПУ, 2010. – 234 с.
У навчальному посібнику висвітлено медичні та соціальні аспекти здоров’я, організаційні основи реабілітації, детально описано: засоби
фізичної реабілітації, їх класифікацію, показання та протипоказання до застосування; механізм позитивного впливу фізичних навантажень; методи вивчення і оцінки функціональних можливостей хворого, правила і методи дозування навантаження; процес формування рухових навичок; форми проведення процедури лікувальної фізкультури, режими рухової активності; правила підготовки і проведення процедури лікувальної фізкультури та вивчення і оцінки реакції на фізичне навантаження; організацію лікувальної фізкультури, механо- та працетерапії в реабілітаційних закладах. Велика кількість рисунків, схем, таблиць робить підручник більш доступним і зрозумілим.
Дане видання призначене для підготовки спеціалістів з фізичної реабілітації на факультетах фізичного виховання вищих навчальних закладів з навчального предмета «Основи фізичної реабілітації». Підручник буде корисним і для підготовки молодших спеціалістів медицини з предмета «Медична та соціальна реабілітація», лікарів та інструкторів з лікувальної фізкультури, лікарів реабілітаційних відділень.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация