Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Крючков Г.Г., Мамотенко М.П., Хлопук B.C., Воєводська B.C. Прискорений курс французької мови. Français accéléré

  • Файл формата pdf
  • размером 11,78 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Крючков Г.Г., Мамотенко М.П., Хлопук B.C., Воєводська B.C. Прискорений курс французької мови. Français accéléré
К.: A.C.K., 2001. — 384 с. — ISBN 966-539-265-4.
Підручник складається з 17 уроків. Уроки 1-3 поєднують принципи інтенсивного та вступного фонетичного курсів і містять, крім загальних для всіх уроків елементів, також вказівки щодо поетапної постановки звуків, правила читання і вправи для розвитку навичок читання. Уроки 4-17 об'єднано єдиним сюжетом, який грунтується на типових ситуаціях. Кожний урок містить текст, післятекстовий словник, граматичний коментар, різноманітні вправи, комунікативні діалоги.
Для студентів немовних факультетів вищих навчальних закладів. Може бути корисним для слухачів курсів іноземних мов.
Удобное пособие для самостоятельного изучения дома. Особенно для подготовки к интервью в посольствах Канады и Франции. В отличии от многих учебников написан понятным языком и в лаконичной форме.
Учебник состоит из 17 уроков. Уроки 1-3 объединяют принципы интенсивного и вступительного фонетических курсов и содержат, помимо общих для всех уроков элементов, также указания для поэтапной постановки звуков, правила чтения и упражнения для развития навыков чтения. Уроки 4-17 объединены единым сюжетом. Каждый урок содержит текст, словарь, грамматический комментарий, упражнения, коммуникативные диалоги.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация