Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Практичні заняття із соціології

  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Практичні заняття із соціології
К-ПНУ ім. І. Огієнка, Кам'янець-Подільський, Україна, кількість сторінок - 51, кількість практичних занять - 4, рік створення - 2016.
Перелік тем практичних занять:
Суспільство як система
. Соціологічний аналіз суспільства (Поняття системних об’єктів у соціології. Суспільство як система: системні ознаки суспільства. Поняття соціального зв’язку, його структура, типи та види. М. Вебер про соціальний зв’язок. Соціальний інститут: поняття та функції. Характеристика дисфункції. Соціальна стратифікація, її історичні типи. Соціальна мобільність, її причини та види.
Соціологія особистості. Поняття особи в соціології. Основні соціологічні теорії особистості. Соціологічна структура особистості. Соціальний статус і соціальні ролі особистості. Соціалізація особистості: сутність, агенти, етапи. Соціальні регулятори діяльності та проблеми девіантної поведінки. Соціальні типи особистості.
Соціологія сім'ї. Сутність сім’ї та шлюбу. Історичні форми шлюбно-сімейних відносин, тенденції та перспективи їх розвитку. Типологія сучасної сім’ї. Соціологія сім’ї, її розвиток, завдання та основні поняття. Соціальні функції сім’ї. Особливості сім’ї як соціального інституту і малої групи. Криза сім’ї як соціального інституту. Шляхи зміцнення сім’ї.
Соціологія молоді. Поняття молодь. Молодь як соціальна спільність. Специфіка молодіжної свідомості та поведінки. Проблеми економічного самовизначення, неформальних об’єднань, девіантної поведінки, дозвілля молоді. Молодіжна проблематика у вітчизняній соціології.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация