Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Стешин І.О., Юрчишин Т.В., Янкова Т.М. Ділова українська мова для іноземних студентів

  • Файл формата pdf
  • размером 1,15 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Стешин І.О., Юрчишин Т.В., Янкова Т.М. Ділова українська мова для іноземних студентів
Навчально-методичний посібник. — Тернопіль: Економічна думка ТНЕУ, 2013. — 227 с.
Пропонований навчально-методичний посібник адресується іншомовним студентам, які оволоділи базовою практичною граматикою та лексикою української мови та бажають вдосконалити свої навички та вміння в актуальних ситуаціях ділового українського мовлення. Призначений як для роботи в аудиторії, так і для самостійної роботи вдома.
Даний посібник сприятиме активізації комунікативних навичок, вмінню розуміти оригінальні тексти українською мовою, вести бесіду з певної теми за фахом. У посібнику подано тексти з основних питань міжнародної економіки, а також вправи та завдання для розвитку комунікативних, лексичних навичок, завдання з написання анотацій, резюме, ділових листів українською мовою, матеріали з ділового етикету, граматичні вправи, а в додатках – тексти для домашнього читання, українсько-англійський глосарій, граматичні таблиці.
Структура посібника відображає комунікативну спрямованість матеріалу, адже він містить розмовні ситуації у різних сферах спілкування і завдання, що формують вміння слухати, читати, писати та роз-мовляти на ділову тематику.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация