Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

ПІ 1.7.30-496-2008 Примірна інструкція з охорони праці для шліфувальника виробів, напівфабрикатів та матеріалів

  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
ПІ 1.7.30-496-2008 Примірна інструкція з охорони праці для шліфувальника виробів, напівфабрикатів та матеріалів
Затверджено наказом Мінпромполітики України від 11.12.2008 №858. — Київ. — 6 с.
Ця примірна інструкція встановлює загальні вимоги з охорони праці для шліфувальника виробів, напівфабрикатів та матеріалів. Вона може бути використана як основа для розробки інструкцій, що діють на підприємстві.
Роботи, які проводяться шліфувальником виробів, напівфабрикатів та матеріалів повинні виконуватися відповідно до цієї інструкції.
Робочим місцем шліфувальника виробів, напівфабрикатів та матеріалів протягом усієї робочої зміни є дільниця шліфування шкір, де застосовуються непрохідні машини з послідовним обробленням шкіряного напівфабрикату та прохідні агрегати, які забезпечують обробку всієї поверхні за один прохід.
Ціль операції полягає у вирівнюванні товщини напівфабрикату, видаленні неглибоких лицьових дефектів чи у підготовці поверхні до нанесення штучного лицьового покриття та отримання однорідного, низького, дрібного і густого ворсу для виробництва нубуку, велюру та замші.
Технологічний процес пов‘язаний з видаленням частини товщини дерми з лицьової чи бахтарм‘яної сторони шкіри під дією дрібнозернистого абразивного матеріалу.
Загальні положення.
Вимоги безпеки перед початком роботи.
Вимоги безпеки під час роботи.
Вимоги безпеки після закінчення роботи.
Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация