Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

ПІ 1.4.72-298-2004 Примірна інструкція з охорони праці під час виконання слюсарно-складальних робіт з виготовлення літальних апаратів

  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
ПІ 1.4.72-298-2004 Примірна інструкція з охорони праці під час виконання слюсарно-складальних робіт з виготовлення літальних апаратів
Міністерство промислової політики України. — Затверджено наказом Міністерства промислової політики України від 14.05.2004 №230. — Київ. — 10 с.
Ця Примірна інструкція з охорони праці під час виконання слюсарно-складальних робіт з виготовлення літальних апаратів (далі — Інструкція) розроблена відповідно до вимог ДНАОП 0.00—4.15—98 "Положення про розробку інструкцій з охорони праці" та з урахування досвіду передових підприємств галузі, вимог галузевих правил і норм з техніки безпеки, вимог до допоміжних матеріалів, засобів індивідуального захисту працюючих, вимог з охорони навколишнього середовища з урахуванням інструкцій з охорони праці передових підприємств галузі.
Інструкція з охорони праці під час виконання слюсарно-складальних робіт з виготовлення літальних апаратів на підприємствах розробляється на основі цієї примірної інструкції, з урахуванням чинних державних, міжгалузевих і галузевих нормативних актів та технологічної документації, що діє на підприємстві.
Ця Примірна інструкція поширюється на осіб, що працюють за професією слюсаря-складальника на підприємствах по виробництву авіаційної і оборонної техніки і які зайняті монтажем систем, стикуванням агрегатів в цехових і позацехових умовах з застосуванням ручного механізованого інструмента (свердлильних пневматичних машин, пневматичних і клепальних молотків, вбудованих або ручних механізованих машин для розвертання, механізованих гайковертів, пристроїв для затягування болтів з натягом, слюсарного інструмента), гідропідсилювачів (250 МПа) стиснутого повітря (600 КПа), спеціальних гвинтових підйомників, підйомників на повітряній подушці, верхнього транспорту (талів, мостових кранів), драбин, а також переносних накладних пристроїв для місцевого пневмодинамічного зміцнення стикуємих поверхонь, пультів підключення (до систем промивання, пресування робочою рідиною і стисненим повітрям), ванн для промивання з витяжними шафами для сушіння, а також із застосуванням вертикально—свердлильних і радіально—свердлильних і заточувальних верстатів, системи проточно-витяжної вентиляції (для цехових умов), гідроавтоматичних і ручних гвинтових пресів.
Вступ.
Загальні положення.
Вимоги безпеки перед початком роботи.
Вимоги безпеки під час роботи.
Вимоги безпеки після закінчення роботи.
Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация