Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Дзюблюк О.В. Банки у системі організації валютних відносин

  • Файл формата pdf
  • размером 5,06 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Дзюблюк О.В. Банки у системі організації валютних відносин
Монографія. — Тернопіль: Терно-граф, 2014. — 266 с.
У монографії розглядаються теоретичні аспекти організації валютних відносин, зміст та основні складові системи організації валютних відносин, а також досліджується роль та функціональне значення банків у даній системі.
Аналізується сучасний стан розвитку валютних операцій на валютному ринку України. Досліджується регулятивний вплив Національного банку України на валютну діяльність комерційних банків, на особливості організації валютних відносин в країні та розвиток національного валютного ринку. Визначаються пріоритетні напрямки вдосконалення функціонування банків у системі організації валютних відносин. Запропоновано комплекс заходів щодо покращення організації валютної діяльності комерційних банків, зміцнення позицій вітчизняних банків на валютному ринку України та вдосконалення регулятивного впливу Національного банку України та інших органів державного управління на розвиток валютних відносин в країні.
Книга розрахована для викладачів і студентів економічних вузів, наукових працівників, фахівців банківських установ, а також усіх, хто цікавиться проблемами розвитку валютної діяльності банків та системи організації валютних відносин за умов сучасних ринкових трансформацій економіки.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация