Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Моргунова Н.С., Резван О.О. Мова для всіх. Частина II

  • Файл формата pdf
  • размером 3,56 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Моргунова Н.С., Резван О.О. Мова для всіх. Частина II
Навчальний посібник. –Харків, ХНАДУ, 2007. – 113 с. ISBN – 966-303-118-2
Навчальний посібник з української мови для іноземних студентів підготовчого факультету. Призначений для використання на початковому етапі навчання української мови як іноземної на підготовчих факультетах вузів України, а також може бути використаний для різних форм курсового навчання.
Навчальний посібник „Мова для всіх. Частина II призначений для використання на
початковому етапі навчання української мови як іноземної на підготовчих факультетах вузів України, а також може бути використаний для різних форм курсового навчання.
Навчальний посібник складається з початково-граматичного комунікативного курсу, українського словника та додатка, що містить навчальні теми, призначені для розвитку комунікативних навичок студентів.
Кожний урок навчального посібника має однотипну структуру введення матеріалу: від пред’явлення граматичного матеріалу у вигляді фраз до його узагальнення у вигляді таблиць та закріплення у формі мікро текстів та вправ. Кожний урок закінчується текстом комунікативно-морального характеру, після якого подано завдання для самостійної роботи студентів, призначені закріпити знання граматичного матеріалу уроку.
Початково-граматичний курс розраховано на 72 години занять.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация