Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Сюе Фань. Збірка українських пісень 薛范. 乌克兰歌曲选集

  • Файл формата pdf
  • размером 14,54 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Сюе Фань. Збірка українських пісень 薛范. 乌克兰歌曲选集
北京:中国国际广播出版社,2010年. — 186页
ISBN 978-7-5078-3280-8
Китайський мистецтвознавець, музикант і перекладач Сюе Фань робить величезну справу, знайомлячи китайський народ з пісенним багатством світу, оскільки саме пісня — це найкоротший шлях до розуміння національною характеру.
Пісня — це послання народу у вічність, це, кажучи сучасною мовою, своєрідний інформаційний привід, адже почувши перші акорди красивої пісні ми вже не можемо не дослухати її до кінця і часто забираємо її з собою, аби вона прикрашала наше життя.
Гарна пісня в буквальному розумінні цього слова летить над світом, наближуючи і людей, і цілі народи набагато швидше, аніж уряди і дипломати.
Український народ належить до когорти найспівучиших народів світу. Банк українських народних пісень налічує десятки тисяч чудових, незабутніх мелодій. Українська пісня надзвичайно розмаїта; швидка, бадьора, енергетична-в гірських районах і повільна, широка, безкрая-у степових регіонах.
Українська пісня добре відома в світі, і Сюе Фань відібрав для видання найкращі, найпопулярніші і народні, і естрадні пісні. Це свідчення того, що і в далекому Китаї українська пісня звучить на повну силу, її люблять і знають.
P.S. Без CD.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация