Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Лагоднюк О.А., Німкович Р.С. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни Геодезія. Частина I: Нівелювання III та IV класів

  • Файл формата djvu
  • размером 581,24 КБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Лагоднюк О.А., Німкович Р.С. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни Геодезія. Частина I: Нівелювання III та IV класів
Методичні вказівки. - Рівне. - НУВГП. - 2011. - 48 с.
Методичні вказівки призначені для студентів денної та заочної форм навчання та складені відповідно до програми з геодезії 2 курсу напряму 6.080101 «Геодезія, картографія, землеустрій».
В перших двох роботах студенти повинні вивчити та засвоїти навички роботи на станціях нівелювання III та IV класів - самостійно виконувати спостереження за приладом, а також вести записи у журналі нівелювання.
Окремо розглянуто зрівноваження одинокого нівелірного ходу - викладено порядок зрівноваження та оцінку точності результатів.
Інші теми присвячено зрівноваженню нівелірних мереж такими способами: еквівалентної заміни, послідовних наближень та способом полігонів (В. Попова).
Методичні вказівки орієнтовано для студентів, які самостійно вивчають геодезію, а також вирішують проблеми і задачі, що виникають при вивченні дисципліни «Геодезія».
Вступ
Робота на станції нівелювання IV класу
Робота на станції нівелювання III класу
Зрівноваження одинокого нівелірного ходу III класу
Зрівноваження мережі нівелірних ходів III класу способом еквівалентної заміни
Зрівноваження мережі нівелірних ходів III класу способом послідовних наближень
Зрівноваження мережі нівелірних ходів III класу способом полігонів (В. Попова)
Рекомендована література
Додатки
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация