Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Краус К.М. Управління маркетингом малого торговельного бізнесу: концепції, організація, домінанти розвитку

  • Файл формата pdf
  • размером 2,10 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Краус К.М. Управління маркетингом малого торговельного бізнесу: концепції, організація, домінанти розвитку
Монографія. – Полтава: Дивосвіт, 2013. – 164 с.
У монографії здійснено дослідження еволюції управлінських концепцій маркетингу та їх економічної сутності. Розглянуто стимули і перешкоди на шляху впровадження інноваційних концепцій маркетингу українськими суб’єктами господарювання. Вивчено світовий досвід та українську практику управління маркетингом малого торговельного підприємництва.
Особливе місце у роботі займає оцінка особливостей і тенденцій розвитку маркетингу суб’єктів малого бізнесу в Україні, а також визначення ефективності їх рекламної політики. Важливе практичне значення мають запропоновані для застосування суб’єктами малого торговельного підприємництва сучасні нетрадиційні види маркетингу та мерчандайзингові заходи. Наведені в монографії рекомендації щодо венчурного фінансування маркетингової діяльності малого бізнесу торговельної галузі України здатні подолати їх нестачу у фінансових ресурсах і забезпечити їм стабільний розвиток в довгостроковій перспективі.
Видання рекомендовано для науковців, викладачів, аспірантів, студентів економічних навчальних закладів та практиків, які здійснюють управління маркетингом малого торговельного бізнесу.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация