Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Дороговцев А.Я., Денисьєвський М.О., Кукуш О.Г. Навчальнi завдання до практичних занять з математичного аналізу

  • Файл формата pdf
  • размером 450,10 КБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Дороговцев А.Я., Денисьєвський М.О., Кукуш О.Г. Навчальнi завдання до практичних занять з математичного аналізу
К.: ВПЦ "Київський університет", 2006. — 79 с. Для студентів механіко-математичного факультету (1 семестр другого курсу). Частина 1
Пропонований посібник містить завдання до практичних занять з нормативної дисципліни "Математичний аналіз". Він охоплює такi теми, що вивчаються на механіко-математичному факультетi в третьому семестрi.
Виконання кожного практичного заняття передбачає:
- Вивчення відповідного лекційного матеріалу; підготовку відповідей на контрольнi запитання, що передують задачам у кожній роботi та охоплюють основнi теоретичнi положення, необхіднi для розв'язання задач.
- Розв'язання студентами біля дошки під керівництвом викладача трьох-п'яти основних задач (позначених літерою "О"). Коментуючи розв'язання цих задач, викладач акцентує увагу на типових прийомах i методах.
- Самостійне розв'язання студентами трьох - п'яти простіших задач (позначених літерою "С"). У разi необхідностi викладач допомагає студентам або дає потрібну консультацію.
- Виконання студентами домашнього завдання, що складається з обов'язкових загальних для всіх задач та з індивідуальних завдань (позначених літерою "I").
- Для зацікавлених студентів в аудиторну частину включенi складнішi додатковi задачi (позначенi літерою "Д"), що дають поглиблене уявлення про поняття, якi вивчаються.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация