Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Фаріон І. Мовна норма: знищення, пошук, віднова

  • Файл формата djvu
  • размером 9,86 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Фаріон І. Мовна норма: знищення, пошук, віднова
Монографія. - Івано-Франківськ. - Місто-НВ , 2013. - 332с.
Не штука критикувати – ми звикли до критики. Набагато важливіше запропонувати рецепт взаємодопомоги, не залежно від того, до якої ти належиш політичної сили. Отже, я запропонувала впровадження уроків з мовлення після оголошення депутатських запитів. Як це відбувається? Кожен депутат отримує видрук своїх помилок, які систематизовані за п'ятьма основними ознаками. Такий видрук видається анонімно, щоби нікого не образити, адже ми працюємо на підвищення загального рівня суспільства. Це пекельна робота, яка абсолютно не є предметом моїх зацікавлень, тому що я історик мови, а не людина, яка досліджує сучасний зріз культури мовлення. Так виникла книга "Мовна норма: знищення, пошук, віднова", де я простежила мовну еволюцію протягом всього XX століття: як радянська влада, починаючи з 1938 року через насильницьке впровадження російської мови знищувала основи української фонетики, морфології та синтаксису.
Ірина Фаріон.
У монографії розкрито еволюцію основних мовних норм. З*ясовано позамовні причини спотворення української мовної норми впродовж XX століття.Більшість практичного матеріалу почерпнуто з усного та писемного мовлення українських посадовців.
Призначено для публічних людей,студентів вищих навчальних закладів і усіх, хто цікавиться культурою українського мовлення.
Рекомендувала до друку Вчена рада Національного університету "Львівська політехніка".
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация