Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Український медіа-ландшафт 2012

  • Файл формата pdf
  • размером 1,63 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Український медіа-ландшафт 2012
Аналітичний звіт / За ред. В. Іванова, О. Волошенюк, А.Кулакова. — К.: ФКА, АУП, 2013. — 54 с.
Український медіаландшафт - це аналітичний звіт, який фіксує тенденції розвитку медіа у
2012 році. Він містить огляд структур та ринку медіа, правового поля, журналістської освіти
та діяльності медійних громадських організацій України. Особливі акценти – на процесах
переходу до цифрового мовлення і доступі до публічної інформації. Для підготовки звіту
об’єднали зусилля провідні медіаексперти України.
У підготовці звіту взяли участь українські медіаексперти Ольга Большакова,Оксана Волошенюк, Олесь Гоян, Валерій Іванов, Тетяна Котюжинська, Андрій Кулаков, Віталій Мороз, Володимир Різун, Ігор Розкладай, Костянтин Ромашко, Олег Хоменок.
Ідея цього проекту народилась під час засідань підгрупи «Незалежні медіа» (Робоча група з демократії, прав людини, ефективного державного управління та стабільності) Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у жовтні та листопаді 2010 р. в Брюсселі та Берліні.
Медіа-експерти з шістьох країн Східного партнерства вирішили, що головний пріоритет роботи - це створення Дорожньої карти з медіа для країн – учасниць Східного Партнерства. А першим кроком у цьому мала стати підготовка аналітичних звітів – медіа-ландшафтів кожної країни. Проаналізувавши медіа-ситуацію в кожній країні, можна визначити спільні проблемні поля, над вирішенням яких і потрібно працювати спільно, поєднуючи в єдиній синергії зусилля, знання та досвід, а також залучаючи авторитет міжнародних інституцій для лобіювання певних рішень. Пропоноване нижче дослідження фіксує тенденції розвитку українських медіа і має стати основою для визначення пріоритетів та дій в медіа просторі Східного Партнерства. Надалі, медійні організації передбачають виопрацювати єдину методологію та стандарти дослідження для всіх 6 країн.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация