Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Шендеровський К.С. Медіакомунікації та соціальні проблеми

  • Файл формата pdf
  • размером 2,66 МБ
  • Добавлен пользователем
  • Отредактирован
Шендеровський К.С. Медіакомунікації та соціальні проблеми
Збірка навчально-методичних матеріалів і наукових статей в трьох частинах. Частина перша/ Упор., ред. К. С. Шендеровського/ Київ. нац. ун-т; Ін-т журналістики. – К., 2012. – 288 с.
Збірка навчально-методичних матеріалів і наукових статей«Медіакомунікації та соціальні проблеми» (в трьох частинах) є підсумком дворічного дослідження викладача та групи студентів-учасників наукового гуртка інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Статті(в трьох частинах) збірки присвячені актуальним практичним та теоретичним питанням сучасного соціального світу(світ взаємодії різних людей) як повсякденного світу, який сприймається та інтерпретується людьми через структуру значень, типові та особливі уявлення про об’єкти та суб’єкти соціальної дії, форми їх нтерпретації, результати діяльності інституцій різних форм власності, що і конституюють наявне знання. Таке наочне соціальне знання являє собою сукупність засобів орієнтації у соціальному просторі. Зважаючи на особливу місію медіапрацівників, при формуванні збірки автори свідомо відійшли від прямого застосування стилю «порадника для медіа» (шлях до формування медіа стандартів) до налаштування колег з медіадіяльності до самоорганізації з питань життєдіяльності, в першу чергу, вразливих соціальних груп населення.
Розраховано для студентів– майбутніх журналістів, медіапрацівників та фахівців сфери вирішення соціальних проблем.
Вступ 6
Шендеровський К. Передумови інституціалізації медіакомунікацій при розв’язанні соціальних проблем 8
Шендеровський К. Єремеєва А. Креймер Е. Михайлова О. Муравйова М. Соколова К. Соціальні проблеми дитинства (дітей) та передумови їх вирішення: співучасть медіакомунікацій 34
Шендеровський К. Микитюк К. Сироти (сирітство): соціальна проблема та якість медіадіяльності 113
Шендеровський К. Соколова К. Сорока В. Бездомні та безпритульні люди: головні примітки для медіаактивності 152
Шендеровський К. Михайлова О. Ув’язнені (вразлива соціальна група населення) та медіакомунікації 179
Шендеровський К. Соколова К. Сорока В Соціальна проблематика мігрантів, біженців та дітей-біженців та пропозиції до медіавиробництва 234
Коротка інформація про авторів 288
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация