Зарегистрироваться
Восстановить пароль
FAQ по входу

Сікорська 3. С. Українсько-російський словотворчий словник

  • Файл формата djvu
  • размером 7,05 МБ
  • Добавлен пользователем , дата добавления неизвестна
  • Отредактирован
Сікорська 3. С. Українсько-російський словотворчий словник
К.: Освіта, 1995. — 256 с. — ISBN 5-330-02482-Х.
Словник містить близько 42 тисяч слів, у ньому розкрито процес словотворення найбільш уживаних слів української мови порівняно з російською, показано спільність словотворчих процесів близько-споріднених мов. Словник прислужиться у вивченні словотворення, складу слова, також як довідковий посібник.
Забезпеченню повнішого зв'язку в навчанні української і російської мов, зокрема таких важливих розділів, як словотвір і будова слова, без яких неможливе справжнє знання мови, правильне користування нею, сприятиме словотворчий словник. Він допоможе розібратися в тому, як утворюються слова, з яких значущих частин вони складаються в сучасній українській мові порівняно з російською.
Знання законів словотворення, будови слова необхідне для міцного засвоєння правил правопису, а вивчення багатьох з них прямо спирається на порівняльний словотвірний аналіз. Наприклад, щоб не сплутувати написання -м- в українському дієприкметнику віддалений і -нн- у російському отдалённый, необхідно добре знати творення дієприкметників в обох мовах. Словотвір міцно пов'язаний з культурою мови.
Для вчителів-словесників, студентів-філологів.
  • Чтобы скачать этот файл зарегистрируйтесь и/или войдите на сайт используя форму сверху.
  • Регистрация