Войти через:

Дашвар Люко (Чернова Ірина). Мати все DOC

Дашвар Люко (Чернова Ірина). Мати все
Все життя Іветта присвятила хворому синові Платону.
Старша дочка Ліда змушена, як і мати, доглядати за братом, жертвуючи всім. А мати вирішила купити сину живу ляльку, яка б задовольняла природні потреби юнака. Так у родині з`явилася Рая, і світло однієї любові розігнало морок іншої.
Саме тепер Ліда дiзнається, що Платон і сільське дівча - не єдині маріонетки в руках Іветти.
Выложил(а):
 
Размер: 1.72 МБ
Скачано: 970

Чтобы бесплатно скачать этот файл на максимальной скорости, зарегистрируйтесь и залогиньтесь.

Благодарности

1 пользователь сказал «Спасибо» за этот файл.

Комментарии

#
Перша книга цього автора, яку прочитала. Після неї зрозуміла, що Люко Дашвар - новітній геній української сучасної літератури.
Прочитала за день чи два, бо не могла відірватися, настільки вона мене захопила)
#
Прочитала "Мати - все" на одному подиху. Яскраві персонажі, нейворіні історії, колоритні описи, легкий та доступний текст. Перед цим читала "Село не люди", теж дуже вразила! Сюжет неймовірно правдоподібний, здається це було в реальному житті! Дякую за чудово проведений час та пережитті почутя! Згідна Люко Дашвар - дуже талановати людина!
#
Читаючи книги, я і відпочиваю, і завжди беру щось собі на примітку. Якщо книга з перших сторінок мені не цікава, я її не продовжую читати. Книги Люко Дашвар захопили повністю. Всі перечитала и чекаю нових. Дуже подобається, що пише доступно, цікаво і історії життєві...
#
Як не соромно, але це моя перша прочитана книга з сучасної української літератури... до цього часу взагалі не сприймалася сучасна укр літ як щось гідне уваги... проте після книги Люко Дашвар я читаю тільки сучасну укр літ, все таки і в Україні є таланти - справжні таланти!
Дуже дякую людям, які творять ці шедеври, а також людям, які роблять їх для нас доступнішими!=)
#
На превеликий жаль, я дуже довго шукала книгу в суч.укр.літературі, яка б задовольнила потребу у прекрасному. На тернистому шляху попався Чех зі своїми творами, також Голобородько.Люко Дашвар, мабуть, перша письменниця, книги якої я прочитала всі, одна за одною.
Дуже вдячна за коментар, тому що поділяю з вами думку щодо таланту авторки 4 чудових романів.
#
Дякую, якраз почав читати паперову, а виявляється електронна є, не треба позичати)
#
Нещодавно бачила в Ашані(на Новобєлічах) дві книжки Люко Дашвар "Молоко з кров’ю" та "Райцентр" разом коштували 19 чи 20 грн. Мені так серце защемило, хотілося купити, бо жодна електронка ні в яке порівняння не йде з паперовою. Але то інша історія, чому не змогла)
Дуже рада, що викладені файли вам стали в пригоді.